חדש על הקולב

גיל נויהאוס מייצר תכשיטים לאלו שקצת כבד להן בארנק, בטבע נאות השיקו קולקציית קפסולה לאלו שמשעמם להן בכפות הרגליים וברכה בר און וריבה אושידה מאחדות כוחות לשמלות כלה עבור אלו שחם להן בלב – כל מה שחשבנו על הקולקציות שנחתו השבוע בחנויות

 

מה מוכרים לנו? קולקציית קפסולה לנשים במהדורה מוגבלת, הכוללת 900 זוגות נעליים שנמכרים בעשרה סניפים בלבד. בניגוד לקולקציות הרגילות, שמעוצבות מראש עד שלוש עונות קדימה, את הקולקציה הזו עיצבו סמוך יותר לעונה, כך שהיא לוקחת את הצבעים וההדפסים הטרנדיים ביותר ומשלבת אותם בדגמי נעליים פופולאריים, כמו סנדלי רצועות שטוחים בגוונים רעננים כסגול, ורוד, ירוק ותכלת, וסנדלי פלטפורמה עם רצועה המשלבת שני גוונים, דוגמת שחור ולבן.

האם קנינו את זה? כן. אי אפשר שלא להרגיש גאווה כשנכנסים לחנויות של טבע נאות, המותג הישראלי שממשיך לייצר כחול-לבן בלבד ולייצא לכל העולם.

מידות: (של קולקציית הקפסולה) 39-37.

נקודת האור

הקלאסיות. בזמן שמותגים אחרים נאבקים באופן נואש על חיבתם של הלקוחות ומנסים לירות ולפגוע בכל טרנד אפשרי, בטבע נאות שומרים על המראה הטבעי, הנקי והבלתי מתאמץ. בחלוקה גסה ניתן לומר שהדגמים הקלאסיים, כמו הכפכפים או הסנדלים הפשוטים, אהובים יותר על הקהל הצעיר, בעוד שהדגמים המתחכמים יותר מתאימים לקהל הבוגר. קולקציית הקפסולה עושה מעין חיבור בין השניים, שכן היא מוסיפה צבע ועניין לדגמים הבסיסיים.

נקודת החושך

המידות. הופתענו לגלות שטווח המידות של קולקציית הקפסולה עומד על שלוש מידות בלבד. דווקא אצל מותג שמתהדר בטווח מידות רחב בדרך כלל – לנשים עד מידה 43 ולגברים עד מידה 49 – מאכזב לגלות שאת קולקציית הקפסולה הוחלט לשווק למספר לקוחות מוגבל.

מחירים: 409-309 שקל.

להשיג בסניפי הרשת, גרנד קניון, חיפה; קריון, קריית ביאליק; קניון איילון, רמת גן; קניון עזריאלי, תל אביב; קניון מלחה, ירושלים; קניון מול הים, אילת; קניון גבעתיים; קניון מודיעין; ממילא, ירושלים; וקניון בת ים.

חזרה
envelope

הרשמה לקבלת מידע ודיוורים