מסונדלים: הגברים כבר לא חייבים להשאיר הכול בפנים

לא רק לנשים מותר לאוורר את הרגליים בסטייל. למזלם של הגברים האופנתיים, הפכו הסנדלים לטרנד חם שלא מפלה בין המינים. לפני ששולפים אצבעות, כדאי להכיר את הסגנונות המומלצים - משילובי צבעים וגווני ניאון ועד לתנכיים הקלאסיים

 

 

 

עד לפני כמה שנים היו הסנדלים סמל סטטוס לתיירים מתלהבים שחזרו מביקור בעיר העתיקה בירושלים. גברים עם טיפת מודעות אופנתית נאלצו להעביר את הקיץ עם נעליים סגורות, מהסוג שאהוב במיוחד על הזיעה והפטריות (וממש לא כמהין). למרבה המזל, בעונות האחרונות אנחנו עדים למהפך, אולי כתוצאה מהעלייה במספר הגברים שלא חוששים להפקיר את רגליהם לפדיקוריסטית ואחר כך להשוויץ באצבעות מסודרות. גם הצצה אל קולקציות אביב-קיץ 2013 שהוצגו בשבועות האופנה הבינלאומיים בפריז ובמילאנו, חושפת תמונת מצב מעודדת: הסנדלים הם אחד הפריטים הלוהטים של הקיץ, כפי שאפשר ללמוד מהתצוגות של בתי האופנה מוגלר, ז'יבנשי ושל המעצב הבלגי דריס ואן נוטן. עכשיו, כשיש גושפנקה מהמומחים, כל שנותר הוא לבחור את הזוג הנכון. 

 

ריבוי המגמות, הסגנונות והדגמים המוצעים לגברים בחנויות הבוטיק וברשתות האופנה יאפשרו לכם לבחור את הדגם החביב עליכם: אלגנטי, ספורטיבי, צבעוני או קלאסי. רגע לפני שיהיה בלתי נסבל להסתובב עם נעליים סגורות אפילו במזגן - קבלו את עשרת הסנדלים הלוהטים לגברים. 

חזרה
envelope

הרשמה לקבלת מידע ודיוורים