לרוץ כל היום על עקבים: איזו נעל נוחות מנצחת?

 

אחרי שכבר ויתרנו על היופי לטובת בריאות הגב וכפות הרגליים, צצו כפטריות אחרי הגשם שלל מותגים של נעלי נוחות שמבטיחים נעלי עקב - בלי הכאבים. הקרבנו את גופנו לטובת המשימה ובדקנו: מי באמת מקיים את ההבטחה

 

כולנו רוצות להיראות הכי טוב שיש, ואין מה לעשות - נעלי עקב עושות לנו את זה. לפיגורה. הן מאריכות את הרגליים, מכווצות את הישבן - ובאופן כללי נותנות לנו הרגשה של דיוות של ממש, גם אם סתם זרקנו על עצמנו ג'ינס וטי-שירט. אבל למה, אנחנו תוהות מדי יום בשובנו הביתה שבורות גב ורגליים אחרי יום עבודה, הן כל כך לא נוחות? האם לא ניתן להיות גם יפה וגם זקופה?

 

מסתבר שאפשר. או לפחות כמעט. בשנים האחרונות צצו, כמו פטריות אחרי הגשם, שלל מותגים של "נעלי נוחות". בניגוד לעבר, אז היה מדובר בנעליים שטוחות וכעורות למדי, הפעם מדובר בנעליים מכל הסוגים והגוונים ויש להן אפילו, לא תאמינו, עקב.

השאלה שכולנו שואלות את עצמנו היא, כמובן, האם הן באמת ממלאות את ההבטחה ואת השם. ולכן יצאנו למשימה חשובה: לבדוק איזה נעליים באמת עושות את העבודה.

 

נבהיר כי שתינו בוחרות כבר שנים ארוכות בנעליים שטוחות בלבד, מהסיבה הפשוטה שאפילו חמש דקות בנעלי עקב גורמות לנו לכאבי גב ורגליים קשים. כדי לבדוק את נעלי הנוחות השונות ניסינו כל אחד מהזוגות במשך יום עבודה מלא, החל משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות אחר הצהריים המאוחרות. מלבד הנוחות של הנעליים על הרגל בדקנו האם ומתי אנחנו מתחילות להרגיש את הגב והרגליים, וכמובן שלא שכחנו את האופנתיות והיופי. התוצאות לפניכם: 

טבע נאות- דגם לוסנטה

 

נוחות שמסתתרת מאחורי נעליים שמעוצבות בחן. אפשר לשלב אותן בכל מערכת לבוש, עם גרביונים, בלי גרביים ואיך שרוצים, אפילו עם מכנסונים קצרים. מאד נוחות, לא חותכות, הבד רך ונעים ולא מזיע. הבעיה הגדולה של הנעל, ולמעשה של רוב נעלי הנוחות היא ברוחב הנעל. אם כבר נעלי נוחות, ואם כבר יש מספיק נשים עם רגליים רחבות, למה ליצור רק נעליים צרות? ביום-יום אני מידה 40-41 ודווקא באלה של נאות הייתי צריכה לקחת 42 כדי לא לסבול. חבל מאוד.

  • הגב? לא סבל מכאבים כלל.
  • הרגליים? נהנו מהאחיזה ומהבד הנעים.
  • היופי? מצויינות כנעליים ליום-יום, ליציאות קצת פחות, אלא אם מדובר בארוחה משפחתית.
  • המחיר? 550 שקלים.
  • איפה? ברשת חנויות "טבע נאות".
  • ציון- 4.5 כוכבים

 

 

 

חזרה
envelope

הרשמה לקבלת מידע ודיוורים