מלכת היופי וגדי סוקניק יוצאים לסרט

 

מה הקשר בין טיטי לאיש החדשות המסוקס במיל'? להיט קולנועי חדש שהוקרן בצהרי יום שישי ומשך אליו כמה יפים ונכונים - כמו נטע גרטי וג'וליה לוי בוקן. וואלה! סלבס תלת מימד

 

http://celebs.walla.co.il/?w=/3600/2643180

 

אמנם לא מדובר בפרמיירה הוליוודית, אבל לא צריך הרבה כדי שכמה מפורסמים מקומיים יצעדו אל אולם הקולנוע כדי לצפות בהקרנה מיוחדת של אחד הסרטים המדוברים ביותר בעולם - "גטסבי הגדול". זו כנראה הסיבה, שהשטיח האדום בכניסה לקולנוע במרכז תל אביב נצץ בצהרי יום שישי האחרון, כשנשים מקומיות-אך-לוהטות כמו מלכת היופי, טיטי איינאו ונטע גרטי צעדו עליו בנינוחות.


את ההקרנה המיוחדת לסרט עם ליאונרדו דיקפריו וטובי מגווייר, שנערכה בשיתוף המגזין "פנאי פלוס" ו"טבע נאות", לא פספס גם איש החדשות לשעבר ולוחם הצדק המסוקס, גדי סוקניק. כמובן, היו שם גם כמה בנות שרגילות לקפוץ מאירוע לאירוע - כך שבין הצופים נראו דניאלה פיק שכנראה השמיעה קולות התלהבות, הזמרת ג'ולייטהשבטח התפעלה מהבלונד שעל המסך וג'וליה לוי בוקן שכבר ניסתה את מזלה בעיר המלאכים ויודעת שהוליווד, זה ממש לא כאן.

מלבדן, השתמשו במשקפי תלת מימד גם מיס אמירה בוזגלוגיא פינס עם אשתו רותיעידו מוסרי החביב ומיכל שפירא, שהשוויצה בז'קט צהבהב שבטח נראה אפילו זרחני יותר עם המשקפיים על האף, בתוך האולם האפל. רגע, פופקורן ושמפנייה הולכים טוב יחד?


וואלה! סלבס לא הולכת לקולנוע בתחומי תל אביב מאז תחילת שנות ה-90', כשהורחקה ממנו אחרי שניסתה לנשק וללטף את המסך הגדול.

חזרה
envelope

הרשמה לקבלת מידע ודיוורים