את הכי יפה כשנוח לך

אני מכירה את חברת "טבע נאות" כבר הרבה שנים
תמיד נכנסת לראות מה חדש ובזמן האחרון  גם מוצאת
זה כבר לא הכפכף היחיד שלהם, הם  התפתחו מאוד ויש נעליים  המתאימות לכל אירוע, והנוחות הנוחות.. על זה עוד לא אמרתי מילה, אבל השם "טבע נאות" הולך לפני  הכל.

 

חברת טבע נאות נוסדה בשנת 1942 בקיבוץ נאות מרדכי שבגליל העליון. היום, כמעט 70 שנה אחרי, הנעליים של טבע נאות נמכרות בלמעלה מ- 6000 נקודות מכירה מסביב לעולם. ככה זה עם דברים טובים, קשה לשמור אותם בסוד...

נעלי טבע נאות מגיעות במגוון רחב של דגמים וסגנונות ומתאימות לכל מקום ולכל אירוע. בין אם את הולכת לעבודה, לבילוי רומנטי או רק לטיול קצר אחר הצהריים, תמיד תרגישי מעודכנת ואופנתית.
 

ב"טבע "  מאמינים שהיופי מתחיל קודם כל בתחושת הנוחות, ודואגים שכל נעל תתאים כמו כפפה לרגלך. הנוחות של הנעלים ניכרת בכל פרט ופרט: בחומרי הגלם המשובחים, בירידה לפרטים הקטנים, בעיצוב ייחודי שתומך בכף הרגל באופן מושלם ובמדרך המפורסם של טבע נאות עם שבעת סימני הנוחות.

איכות

איכות כערך מנחה ומוביל בארגון! עבודת יד מקצועית בכל שלב בתהליכי הייצור, תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים, מעניקה ערך עצום למוצר וללקוח. מנעלי טבע נאות עוברים תהליכי בקרת איכות מהקפדניים ביותר. 

חדשנות וטכנולוגיה

הדגש מושם על נוחות מירבית לצד טכנולוגיה מתקדמת. טבע נאות רואה בערך החדשנות ערך עליון ורב חשיבות המלווה את החברה באופן עקבי בכל שלב: החל משלב הרעיון, ממשיך בתהליכי העיצוב והייצור וכלה במהלכים השיווקיים. אותה חדשנות היא זו אשר הציבה את טבע נאות בשורה אחת עם מותגי הנוחות המובילים בעולם.
לב המוצר, הרפידה האנטומית בזכותה ידועה החברה, עשויה כתשליל כף הרגל, וכוללת תומך בהונות, הגבהת מרכז המדרך, תומך קשת ושקע עקב עמוק ליציבות ונוחות. הרפידה עשויה משעם ולטקס מגומי טבעי, המצטיינים בגמישות, רכות ובלימת זעזועים.  

אחריות חברתית

כחברה ישראלית טבע נאות רואה חשיבות עליונה לאחריות כלפי החברה בקרבה היא פועלת, מייצרת ומוכרת.
טבע נאות משקיעה בפיתוח התעשייה בגליל וביצירת מקומות תעסוקה משמעותיים עבור תושבי הצפון ומעסיקה
כ 400 עובדים מקרב ישובי הגליל. בנוסף מעניקה החברה במהלך השנה תמיכה כספית ותרומות נעליים לארגונים
ומוסדות חברתיים שונים, כגון: תמיכה בקבוצת הכדורסל הפועל גליל עליון, סיוע לארגוני נשים, חיילים בודדים ועוד.
והסיפוק הכי גדול שלנו הוא שבסופו של דבר הכל ניכר בך.אחרי הכל, את הכי יפה כשנוח לך.


חזרה
envelope

הרשמה לקבלת מידע ודיוורים