סנדל בלי סקנדל

  • הקיץ שתיכף יגיע במלוא חומו הוא הזמן לחלץ את כפות הרגליים מהגרביים ומהנעליים הגבוהות ולעבור לסנדלים. אספנו למענכם צרור עצות: כיצד לקנות נעליים לקראת העונה החמה ואיך לשמור על כך הרגל

נעליים כדאי לקנות בשעות אחר הצהריים שכן הרגל נוטה להתרחב במהלך היום, וכך אפשר להעריך נכונה את המידה הנוחה לרגל. 

העדיפו סנדלים קלי משקל אשר יקלו את ההליכה, גם לקטנים וגם לגדולים. סנדלים בעלי אבזם סגירה סביב הקרסול יסייעו לאחיזה טובה של כף הרגל, בייחוד אצל ילדים. בכל מקרה, תמיד נעלו את הנעל בחנות, עימדו ולכו סביב כדי לבדוק אם היא נוחה לכם. 

סנדל או נעל בעלי גפה מעור או מבד עדיפים על פני נעליים בעלות גפה מפלסטיק במניעת הזעת יתר. חשוב לשים לב שחלקה הפנימי של הסוליה יהיה עשוי מחומר הסופג זיעה. על הסוליה להיות רכה וניתנת לקיפול ועל קדמת הנעל להיות רחבה ועגולה דיה, כדי לאפשר תנועה חופשית של האצבעות בנעל. 

בכל מקרה, אין לקנות נעליים שאינן מתאימות במידתכן שכן הדבר עלול לגרום נזק. נעליים אינן מתרחבות עם  הזמן בעוד מבנה כף הרגל משתנה עם הגיל ומתרחב. 

בעץ קניית נעליים לילד יש להקפיד על מרווחה בין האגודל בכף הרגל לבין קצה הנעל. חשוב מאוד: ריכשו סנדלים סגורים, כאלה שיגנו על אצבעותיו של הילד. 

נעלי אצבע וכפכפים מיועדים רק להליכה לים או ברחבי הבית. אף שמדובר בפריט אופנתי, סוג נעליים זה אינו נחשב בריא, בעיקר אצל ילדים. הסיבה: עומס ומאמץ יתר על האצבעות. 

נעליים שטוחות עדיפות תמיד על פני נעליים בעלות עקב גבוה. אם בכל זאת תרצו לתת הופעה, הצטיידו גם בנעליים שטוחות שבהן תלכו לעבודה או לבילוי. בהגיעכן למשרד או למסיבה, החליפו את הנעליים. 

בסוף היום הקפידו לאוורר את הנעליים מהזיעה שחדרה לתוכן כדי למנוע היווצרות מראות וריחות לא נעימים. 

כף הרגל זקוקה לטיפוח מתמיד. הקפידו למשוח את כפות הרגליים בקרם לחות בסוף היום לפני השינה. טיפול פדיקור חודשי יעשה את העבודה. 

אין להעביר נעליים מילד לילד גם אם הנעליים במצב טוב. צורת ההליכה משתנה מילד לילד והעברת נעליים עלולה לגרום נזק. 

אל תתעקשו על מותגים בבואכם לקנות נעליים לקטנים. נעליים הן פריט יקר, ומידת הנעליים בקרב ילדים משתנה בכל 3-4 חודשים- וחבל על הכסף. 

חזרה
envelope

הרשמה לקבלת מידע ודיוורים