חברת טבע נאות משיקה קולקציית קפסולה לשנת 2014

 

הקולקצייה החדשה, כוללת מבחר של 39 דגמים חדשים של כפכפים במגוון של צבעים חדשים ושילובים מעניינים למראה שיקי , נועז  וייחודי בלי לוותר על הנוחות

 

רשת “טבע נאות” המובילה את שוק נעלי הנוחות בישראל  והפועלת גם בשווקים בחו”ל, משיקה בימים אלו את קולקציית קפסולה חדשה לשנת 2014 – קולקצייה במדורה מוגבלת

 

ולפני שאתם שואלים מזה קולקציית קפסולה???

מדובר במושג חדש יחסית בעולם האופנה  ובאחד הטרנדים הלוהטים  בארץ ובחו”ל. מדובר בקולקציות של פריטי לבוש ואביזרי אופנה,  במהדורה מוגבלת המעוצבות בידי מעצבי על, אייקון אופנה או סלב’ס , עבור רשתות או מותגים המשווקים בדרך כלל בייצור המוני.

למרות שמדובר בקולקצייה נפרדת משאר הפריטים, כל פריט בתוך קולקציית הקפסולה, צריך להתאים ליתר חלקי הקולקצייה ולאפשר מגוון רחב יותר של צירופים בינהם. וכל זה התחיל בגלל הביקוש לפריטים  מעוצבים, של מעצבים בעלי שם, במחיר שכולם יכולים לעמוד בו.

 

קולקציית הקפסולה החדשה, כוללת דגמי הנוחות המובילים של “טבע נאות”, בשילוב צבעים ועורות ייחודיים כמו: צבעי ים, צבעים מטאליים וניגודיות של שחור לבן או כחול לבן.הקולקצייה החדשה מתאפיינת בקו קלאסי מעודן ומתוחכם עם צבעוניות עשירה ונועזת האופיינית לקיץ.

לראשונה בקולקציית הקפסולה 2014 סוליות בצבע לבן, אדום, וורוד, בשילוב צבעים דומיננטיים  כמו: כחול, ירוק, מנומר, אדום ורוד, שחור מנומר, נחושת, ג’ינס, בננה, המשלים את מראה הקיץ.

 

מה.. אתם עוד כאן…

רוצו לחנות הקרובה לביתכם של טבע נאות, חפשו את קולקציית הקפסולה..  אל תשכחו שהיא במהדורה מוגבלת…  וכך תוכלו לרכוש  נעל שיקית,  ייחודית  צבעונית מעניינת למראה, ומעוצבת על-ידי  מעצב בעל שם וכל זה בלי לוותר על נוחות הנעל.

 

חזרה
envelope

הרשמה לקבלת מידע ודיוורים